O nás

Sme tu preto, aby ste si mohli povedať:

„Postavené podľa našich predstáv.“

Ing. Gabriel Lehotkai ml.

,,Spokojnosť našich klientov je u mňa na prvom mieste.“

Gabriel Lehotkai st.

,,Žiadny problém pre mňa nie je neriešiteľný.“

Našim cieľom a víziou je poskytovať Vám tie najlepšie služby v oblasti výstavby nízkoenergetických a ekologicky nezávadných domov na báze drevenej nosnej konštrukcie na trhu.

Staviame procesom, ktorý nám umožňuje dosahovať výraznú úsporu nákladov, či už priamo pri výstavbe alebo pri následnom používaní domu. Zaoberáme sa predovšetkým kompletnou realizáciou projektov „na kľúč“, avšak domy dodávame aj v štandardoch ako holodom alebo hrubá stavba. V hazardných hrách je k dispozícii veľa rôznych možností, ktoré vyhovujú každej potrebe, pri ktorej je ťažké sa rozhodnúť, ale so https://slotogate.com/ vždy dostanete to najlepšie!

 

 

DOM7

Zabezpečíme pre Vás:

  • Poradenstvo
  • Projekčné práce a vybavenie stavebného povolenia
  • Výstavbu základovej dosky
  • Prípravu napojenia na inžinierske siete
  • Finálnu realizáciu hrubej stavby
  • Realizáciu strechy
  • Dokončovacie stavebné práce
  • Výrobu nábytku na mieru
  • Iné služby podľa požiadaviek

S každým domom Vám prinášame…

kvalita-trendhouse

Kvalitu

Presvedčte sa o nej sami. Využite možnosť prísť sa pozrieť na aktuálne stavby, prípadne na postavené domy.

nakladova-uspora-trendhouse

Nákladovú úsporu

Nízkoenergetický alebo pasívny štandard Vášho domu bude zárukou nízkych nákladov pri jeho prevádzke.

osobny-pristup-trendhouse

Osobný prístup

Projektovanie a výstavba šitá na mieru Vašich požiadaviek bude zárukou toho, že Vám dom „sadne ako uliaty“.

Povedali o nás:

5/5

Profesionálne jednanie, vo všetkých oblastiach čo sa tykalo stavby vedeli poradiť a tiež vyhoveli našim netradičným želaniam. Ak by sme stavali ešte raz, znova si vyberieme Trendhouse.

– Denisa O.
3. december 2019

5/5

Maximálna spokojnosť – od majiteľa firmy až po dlhý rad pracovnikov. Vybrali sme si katalógový bungalov s menšími úpravami.  Projektant šikovný a hlavne ochotný poradiť. Základnú dosku nam urobili do týždňa – začali sme 7.7.2018. Aj napriek úskaliam (mali sme dosť úzko) všetko prebehlo podľa plánu. Partia tesárov prišla začiatkom septembra 2018. Koncom novembra odovzdali komplet hotový domček – podlahy, sanita, komin, schodisko, malovka, atď. Začali sme bývať 29.12.2018. Nesmierne si vážim pristup celého kolektívu firmy Trendhouse. Odviedli skvelú prácu a mali s nami trpezlivosť (všetko nám vopred vysvetlili a poradili). Majú naše odporúčanie.

– Blanka
22. máj 2019

5/5

Veľmi pekne ďakujem firme Trendhouse za splnenie môjho sna. Spolupráca s touto stavebnou firmou úplne perfektná, vždy poradili a vyšli v ústrety, dodržali všetky termíny ako bolo dohodnuté. Ďakujem za profesionálni a priateľský prístup. Pre mna sú všetci čo sa podieľali na stavbe môjho domčeka top.

– Soňa L.
14. november 2018

5/5

Ďakujeme krásne firme Trendhouse, všetkým robotníkom, elektrikárom, vodárom, ktorí sa na stavbe domu podieľali…pracovali s plným nasadením, rýchlo, precízne a ešte k tomu aj s radosťou a to sa v dnešnej dobe nevidí tak často. Vrelo odporúčame.

– Marcela Š.
27. október 2018

5/5

Domček nám táto firma stavala v roku 2014. Základovú dosku nám spravili v apríli a stavať začali 4.8., stavba nám bola odovzdaná na kľúč 5.9., išlo to tempom, akému sa dalo len ťažko uveriť, nestíhali sme sledovať ako domček rýchlo rastie. Jednanie zo strany firmy bolo profesionálne, majitelia vždy pomohli a poradili ak bolo treba.

– Nina B.
10. apríl 2016