O nás

Sme tu pre Vás. Sme tu preto, aby ste si mohli povedať: „Postavené podľa našich predstáv“.

Dovoľte nám, aby sme sa v skratke predstavili. Sme stavebná spoločnosť TRENDHOUSE a zabezpečujeme stavebné služby a inžiniersku činnosť podľa Vašich predstáv.

Našim cieľom a víziou je poskytovať tie najlepšie služby v oblasti výstavby nízkoenergetických a ekologicky nezávadných domov na báze drevenej nosnej konštrukcie na trhu.

Staviame procesom, ktorý nám umožňuje dosahovať výraznú úsporu nákladov, či už priamo pri výstavbe alebo pri následnom používaní domu. Zaoberáme sa predovšetkým kompletnou realizáciou projektov „na kľúč“, avšak domy dodávame aj v štandardoch ako holodom alebo hrubá stavba. Záleží pritom len od Vašich požiadaviek.

Veríme, že každý človek je jedinečný a z toho dôvodu si snažíme k zákazníkovi v každej etape výstavby zachovať individuálny a osobný prístup. Týmto spôsobom sa nám v minulosti podarilo poskytovať detailne premyslené služby „na mieru“. Baví nás plniť Vaše predstavy o bývaní a dúfame, že nám ich plniť dovolíte.

Tešíme sa na našu budúcu spoluprácu!

Dokážeme pre Vás zabezpečiť všetky služby od vybavenia stavebného povolenia až po konečnú realizáciu domu podľa Vašich požiadaviek, prípadne čiastočného zariadenia domu nábytkom. Zákazníkom neponúkame však len ústretový prístup, serióznosť, kvalitné, certifikované materiály s tradíciou a poctivú prácu za rozumnú cenu.

Hľadáme spoločníkov. Hľadáme investorov, ktorí chcú investovať do svojej budúcnosti, a ktorí budú s nami zdieľať radosť zo stavby. Budeme vďační za každú šancu, ktorú nám dáte.

Čo sme si pre Vás pripravili?

  • Poradenstvo počas a pred stavbou
  • Projekčné práce a vybavenie stavebného povolenia
  • Výstavbu základovej dosky
  • Prípravu napojenia na inžinierske siete
  • Finálnu realizáciu hrubej stavby
  • Realizáciu strechy
  • Dokončovacie stavebné práce
  • Výrobu nábytku na mieru
  • Iné služby podľa požiadaviek

S každým domom Vám prinášame…

kvalita-trendhouse

Kvalitu

Presvedčte sa o nej sami. Využite možnosť prísť sa pozrieť na aktuálne stavby, prípadne na postavené domy.

nakladova-uspora-trendhouse

Nákladovú úsporu

Nízkoenergetický alebo pasívny štandard Vášho domu bude zárukou nízkych nákladov pri jeho prevádzke.

osobny-pristup-trendhouse

Osobný prístup

Projektovanie a výstavba šitá na mieru Vašich požiadaviek bude zárukou toho, že Vám dom „sadne ako uliaty“.

Povedali o nás:

5/5
Dobrý deň, domček nám táto firma stavala v roku 2014. Základovú dosku nám spravili v apríli a stavať začali 4.8., stavba nám bola odovzdaná na kľúč 5.9., išlo to tempom, akému sa dalo len ťažko uveriť, nestíhali sme sledovať ako domček rýchlo rastie. Jednanie zo strany firmy bolo profesionálne, majitelia vždy pomohli a poradili ak bolo treba.

– Nina B.
10. apríl 2016

5/5

Veľmi pekne ďakujem firme Trendhouse za splnenie môjho sna. Spolupráca s touto stavebnou firmou úplne perfektná, vždy poradili a vyšli v ústrety, dodržali všetky termíny ako bolo dohodnuté. Ďakujem za profesionálni a priateľský prístup. Pre mna sú všetci čo sa podieľali na stavbe môjho domčeka top.

– Soňa L.
14. november 2018

5/5

Ďakujeme krásne firme Trendhouse, všetkým robotníkom, elektrikárom, vodárom, ktorí sa na stavbe domu podieľali…pracovali s plným nasadením, rýchlo, precízne a ešte k tomu aj s radosťou a to sa v dnešnej dobe nevidí tak často. Vrelo odporúčame.

– Marcela Š.
27. október 2018